Kontakt

Kontaktpersoner

Jan Robert Midtbø

 

Daglig leder/CEO

 

jan.robert@sceneteknikk.no

+47 907 78 368

Alexander Hamm


Markedssjef - Prosjektleder - Salg /

Marked Manager- Project Manager – Sales


alexander@sceneteknikk.no

+47 913 85 366

Vidar Haugen


Prosjektansvarlig / Project manager


vidar@sceneteknikk.no

+47 488 64 410

Lars K. Bakke

 

Salg – Support – Service /

Sales – Support – Service

 

lars@sceneteknikk.no

+47 459 52 680

Ronny Sørum


Salg - innkjøp / sales and purchase


ronny@sceneteknikk.no

+47 479 32 540

Ener Østberg


Monteringssjef/Installation manager


ener@sceneteknikk.no

+47 913 36 990

Ronny Starheim


Montør – Support – salg/

Installation – Support – Sales


starheim@sceneteknikk.no

+47 940 57 879

Petter A. Smukkestad


Lagersjef/Logistics manager


petter@sceneteknikk.no

+47 917 43 899